İçimdeki Lider


icimdekilider_liderlikkitabi

 

"Liderlik kavramının ne olduğunu, hayatın her alanında liderliğin en etkili ve verimli biçimde nasıl kullanılabileceğini her kesimden okurun ilgisini çekecek bir üslupla anlatıyor. Bu anlamda, İçimdeki Lider kucaklayıcı bir kitap.”

Dr. Cem Kozlu, Eski Başkan ve CEO, Yönetim Kurulu Üyesi, Yazar  

 

Ne Dediler?

Alev Gökçe

Alev Gökçe

“Elinizde bir cevher kitap tutuyorsunuz. En önemli konuları bir hap şeklinde sunuyor. Her bir paragrafın üzerinde düşünüp, iyice sindirmek gerekiyor. Hiç acele etmeden okuyun. Zira yılların birikimi ve titiz çalışması bize bir başucu referans kitabı olarak sunulmuş.”

AGokce Consulting / Global İnovasyon Direktörü ve Danışman
Ülgen Özmen Kuru

Ülgen Özmen Kuru

“Gerçek hayattan öyküler, zevkle uygulayabileceğiniz egzersizler, araştırmalardan örnekler... Kendi liderlik yolunuzu çizerken ihtiyaç duyabileceğiniz her şey tek kaynakta toplanıyor ve bence son satırları bitirdiğinizde kendinizde gerçekten önemli değişiklikler olduğunu fark ediyorsunuz.”

HR Dergi / Genel Müdür Yardımcısı
Aykut Aksu

Aykut Aksu

“Liderlik, içimizdeki özü tanıyarak, ondan güç alarak başlayan bir süreç. Duygu Alptekin Gürsu, bir keşif yolculuğu olarak anlatıyor bu süreci. Öğrenerek, değişerek ama kendimiz kalarak başarmanın anahtarlarını İçimdeki Lider’le veriyor bizlere.”

Enerjisa / Stratejik Satınalma Projeleri Grup Müdürü
Birim Gönülşen Özyürekli

Birim Gönülşen Özyürekli

“Her şeyin hızla tüketildiği günümüzde hiç tükenmeyecek, hem kariyerinizin hem hayatınızın farklı dönemlerinde dönüp dönüp bakacağınız bir harita İçimdeki Lider. Liderliğin nerede başladığını, ne kadar size özel olduğunu anlamak, sadece kariyerinize değil hayatınıza da ışık tutacak.”

Visa / Güneydoğu Avrupa Pazarlama Başkanı
Levent Gemici

Levent Gemici

“Duygu’nun liderlik koçluğu yaklaşımı, yöneticilerin liderlik becerilerini en üst seviyeye çıkarması konusunda hep çok etkili olmuştur. Artık bu kitapla, onunla bire bir çalışma şansı bulamamış her yönetici, Duygu’nun pratik, samimi ve gerçekçi tarzını deneyimleyip kendi liderlik yolculuğuna çıkma imkânı bulacak.”

Vodafone / Strateji ve İş Geliştirme Direktörü

Başarıya Giden Yolda, Fark ve Anlam Yaratmak İçin...

İçimdeki Lider

kitap

Bizden Haber Alın

© 2022 Duygu Alptekin Gürsu Tüm Hakları Saklıdır... | Gizlilik Politikası

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır.